ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 7212065
*
nr 721 2065
Spegelbyrå
Sent 1800-tal, längd: 106, djup: 52, höjd: 200
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2011
kl 19:05:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/10 21:23:46
1
450 kr
21/10 20:36:19
2
1.100 kr
24/10 18:34:41
3
1.400 kr
24/10 18:56:34
4
Vinnande bud
24/10 18:59:10
4
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sent 1800-tal sminkbord spegelbyrå speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:58
*
Spegelbyrå
nr 721 2065
Spegelbyrå
Sent 1800-tal, längd: 106, djup: 52, höjd: 200
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/10 21:23:46 | 1 | 450 kr |
21/10 20:36:19 | 2 | 1.100 kr |
24/10 18:34:41 | 3 | 1.400 kr |
24/10 18:56:34 | 4 | Vinnande bud |
24/10 18:59:10 | 4 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sent 1800-tal sminkbord spegelbyrå speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:58